Susitikimas su Dingusių žmonių šeimos paramos centro direktore

2019 04 12
IMG_5336.JPG

Balandžio 10 d. vaiko teisių apsaugos kontrolierė Edita Žiobienė ir vyriausioji patarėja Audronė Bedorf lankėsi Dingusių žmonių paramos centro kompleksinės pagalbos centre „Sprendžiame kartu“ bei Emmaus socialinėje krautuvėlėje.

Susitikimo su Dingusių žmonių paramos centro direktore Natalja Kurčinskaja metu buvo aptartos centro vykdomos veiklos – linija 116 000 teikiama pagalba gavus pranešimą apie dingusį vaiką, Lietuvoje veikianti skubios vaiko paieškos sistema Amber Alert Facebook, vaikams ir jų šeimos nariams teikiamos paslaugos, vaikų ir jaunimo užimtumo organizavimas, prevencinės veiklos ir bendruomenės kūrimo technikos.

11600 karštoji linija pranešimams dėl dingusių vaikų – tai nemokama paslauga ir pagalba, kuria dingus vaikui gali skambinti: dingusio vaiko tėvai, globėjai, artimieji; pabėgę, pasiklydę ar pagrobti vaikai; visuomenės nariai turintys informacijos apie dingusį vaiką. Daugiau informacijos: www.116000.lt

Emmaus socialinė krautuvėlė - tai tarptautinės organizacijos „Emmaus Europe“ remiamas projektas, kurį įgyvendina Dingusių žmonių šeimų paramos centras. Krautuvėlėje nebrangiai galima įsigyti įvairių daiktų, kurie gaunami kaip parama iš tarptautinės organizacijos „Emmaus Europe“.